Adiosbet Çevrimsiz Bonusları

adiosbet logoAdiosbet çevrimsiz bonuslar ile yatırımlarını direkt olarak artırmak isteyen üyeler için, Promosyonlar başlığına çevrim şartsız olarak eklenen Adiosbet bonusları; üyelerin yatırım bonusu ve kayıp bonusu tercihlerine göre, değişen oranlar üzerinden hesaplarına eklenebiliyor.

Genel kurallarının, sadece yatırım ve kayıp alt limitleri üzerinden belirlendiği Adiosbet çevrimsiz bonusları kategorisinde; üyelerin bonuslara platform tercihleri doğrultusunda başvurabilmeleri, bonusların çevrimli bonuslardan daha fazla rağbet görmesine sebep olabiliyor.

Objektif olarak değerlendirildiğinde, düşük bonus oranları ile göze çarpan Adiosbet çevrimsiz bonusları başlığında; üyelerin bonus çevrim şartlarından muaf olmaları ise, düşük bonus oranlarının göz ardı edilmesine neden olabiliyor.adiosbet çevrimsiz bonus

Adiosbet Çevrimsiz Genel Yatırım Bonusu

Tüm yatırım yöntemlerinin dahil edildiği Adiosbet çevrimsiz bonusları kategorisinde yer alan genel yatırım bonusu; yatırım yöntemi bonusu talep etmeyen üyelerin hesaplarına, %5 bonus oranı üzerinden ekleniyor.adiosbet

Günlük olarak sağlandığı için, bonus üst limitine dikkat edilmesi gereken genel yatırım bonusunda; üyelerin bonuslardan yararlanabilmeleri için hesaplarına yatırmaları gereken en düşük tutar, 50 lira olarak bonus kurallarına dahil ediliyor.

Adiosbet Çevrimsiz QR Kod Yatırım Bonusu

Yatırım işlemlerini QR kod yöntemi ile sonuçlandıran üyelerine, çevrimli ve çevrimsiz bonus alternatifleri sunan Adiosbet site yönetimi; tercihleri çevrimsiz QR kod yatırım bonusu olan üyelerine, 500 liraya kadar günlük bonus alma fırsatı sunuyor.

Üye hesaplarına %20 oran üzerinden eklenen çevrimsiz QR kod yatırım bonusu; yatırımlarını spor marketinde ya da casino platformunda bir kez kullanan üyelerin hesaplarına, genel hesap bakiyesi olarak ekleniyor.

Para çekme işlemlerine konu edildiği takdirde, maksimum kazanç limiti sınırı bulunmayan çevrimsiz QR kod yatırım bonusunda; üyelerin bonus başvuru işlemlerinden 24 saat önce para çekme talebinde bulunmuş olmaları, bonustan yararlanamamalarına neden olabiliyor.

Diğer Adiosbet çevrimsiz bonusları promosyonlarından, yöntem bazında sağlanması özelliğiyle ayrılan QR kod yatırım bonusunda; üyelerin bonus üst limitine kadar bonus birleştirme özelliğinden yararlanabilmeleri ise, bonusun diğer yatırım bonuslarından daha fazla tercih edilmesine neden olabiliyor.

Adiosbet Çevrimsiz Günlük Kayıp Bonusu

Platforma özel sağlanan kayıp bonuslarından, toplam kayıp tutarı avantajı ile ayrılan günlük kayıp bonusu; 50 lira ve üzerindeki yatırımlarının tamamını yatırım yaptıkları gün kaybeden üyelerin hesaplarına, olarak ekleniyor.

Hiçbir platformda bakiye bulunmaması şartıyla talep edilebilen Adiosbet çevrimsiz bonusları başlığında sergilenen günlük kayıp bonusunda; üyelerin günlük kazançlarının kayıp tutarlarından fazla olması durumunda, bonus talepleri olumsuz olarak sonuçlandırılıyor.

Alınabilecek bonus tutarının, 300 lira üst limitle sınırlandırıldığı günlük kayıp bonusunda; üyelerin kaybettikleri tutarlar, bonus oranlarında farklılıklar meydana gelmesine sebep olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir